İçeriğe geç

Stüdyo

Studio1

TELLİ SES KAYIT STÜDYOSU

Telli Müzik Merkezi bünyesinde kurulan stüdyomuz, 1998 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Günün en son teknolojisiyle donatılmış olan stüdyomuzda; Her çeşit Demo, Albüm, Single, Jingle, Film ve Reklam Müziği seslendirmelerinizi, kendi evinizde imiş gibi çalışmaktan müthiş bir keyif alarak, stres ve sıkıntıdan uzak, gönül rahatlığı ile yapabilmeniz mümkündür.

Kayıt Sistemi Cubase Reccording.

Masamız (Mikser) YAMAHA O2R (40 Kanal),

Solist Mikrofonu Rode Classice dir.

Pop, Arabesk, Rock, Fantazi, Taverna, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Özgün Müzik v.s. ALBÜM ve DEMO çalışmalarınızda aradığınız ve hayalini kurduğunuz SAUND’u bulabileceğinize garanti veriyoruz.

Albüm çalışmalarınızda; Müzik Yönetmeni, Aranjör, İcracı, Vokalist gerektiğinde tarafımızdan temin edilir. Yeni eser konusunda geniş bir sıfır beste arşivimiz mevcut olup gerektiğinde faydalanabilirsiniz.

Demo yapmak istiyorsanız tam aradığınız bir mekan. Her türlü kolaylık var. İster eserlerinizi yeniden düzenleyelim, isterseniz hazır midi ve Mp3 arşivimizden istifade edin, isterseniz kendi eserlerinizi veya piyasa eserlerini kendi müzik gruplarınız ile icra edin. Tercih sizin.

Firmanızın veya şirketinizin, tanıtım amaçlı özel bir müziği olsun istiyorsanız bu konuda da stüdyomuz hizmetinizdedir. Siz sadece gerekli metinleri hazırlayın seslendirmesi ve düzenlemesi bizden. Hem de çok hesaplı.

Her türlü anons, duyuru, telesekreter mesajları, telefon santralı seslendirmeleri, görsel ve işitsel animasyonlarınızda hizmetinizde olmaktan kıvanç duyarız.